Eventy Golf Park Mikołów


Przedstawiamy poniżej kilka informacji związanych z naszym projektem budowy 18 dołkowego pola golfowego wpisanego w kolekcje siedliskowe Śląskiego Ogrodu Botanicznego.

Golf w oczach Polaków to drogi, elitarny i snobistyczny sposób spędzania wolnego czasu PRAWDA JEST DOKŁADNIE ODWROTNA !

 

Można w Mikołowie z rodziną, przyjaciółmi czy partnerami biznesowym aktywnie i w otoczeniu pięknej przyrody wspólnie spędzić miło czas.

Do dyspozycji jest już domek klubowy, driving range (strzelnica) i pierwszy dołek par 5. Jest to miejsce na wyjątkowe eventy dla firm i osób prywatnych.

Inwestorem w zakresie budowy pola jest Stowarzyszenie GOLF PARK MIKOŁÓW, które w lutym b.r. rozpoczęło budowę. W oparciu o własne projekty, nakładem pracy społecznej, wpłatom oraz darowiznom członków kończymy budowę I-szego etapu zgodnie z planem.

Mamy gotową w 90% infrastrukturę kubaturową, gotowy do gry pierwszy dołek, putting i chipping greny oraz przygotowane do obsiania pozostałe 8 dołków. Niestety warunki atmosferyczne spowodowały lekkie opóźnienia przy robotach ziemnych i dlatego ze względu na porę roku musimy przesunąć obsiewanie na wiosnę (mamy już zakupione wszystkie mieszanki traw).

W czerwcu powinniśmy mieć zielone pierwsze 9 dołków.

Poniżej są standardowe informacje dot. sponsorowania oraz członkostwa dla osób fizycznych w GPM, a w zał. zdjęcia pola i klubu.

Przy “zakupie dołka” FIRMA oprócz tablicy reklamowej przy dołku, informacji na naszej stronie www i prawa do korzystania z wizerunku nabywa prawo do organizowania przez 5 lat na naszym polu bezpłatnych eventów dla swoich pracowników, klientów, etc. w ilościach wynikających z poziomu finansowania (do dyspozycji są obiekty sprzęt i trenerzy). Przewidujemy złotą kartę do dyspozycji zarządu firmy.

Wpisowe dla OSOBY FIZYCZNEJ w kwocie 5.000 zł powoduje uzyskanie statusu “Członka założyciela” czyli nabycie członkostwa dla małżeństwa (2 OSÓB), bezpłatne szkolenie dzieci oraz 5-cio letnie darmowe korzystanie z Driving Range. Da ono w przyszłości dodatkowe BONUSY !

De facto takie wpisowe jest bezpłatne, bo żetony na piłeczki bez ograniczeń przez 5 lat spowodują zwrot wpłaty.

Posiadając status członka założyciela macie też możliwość zbycia, przekazania czy dziedziczenia członkostwa.

Wg zarządu jest to nagroda za ryzyko, a nie wpłata gotówki !

Będzie nam miło razem tworzyć piękne miejsce dla nas i naszych dzieci. O efektach i pomysłach na dalsze działania informujemy na bieżąco na www.golfparkmikolow.pl.

Prosimy jednocześnie o promowanie tej idei wśród przyjaciół, znajomych gdyż jest to praktycznie jedyny bez kosztowy i bardzo efektywny sposób pokazywania naszych zamierzeń i dokonań.

 

Z poważaniem Bogdan Uliasz – Prezydent stowarzyszenia