05.11.2016 Zakoń.sezonu dziecii


 

Zakończenie sezonu dla dzieci i młodzieży trenujących w GOLF PARK MIKOŁÓW

 

05.11.2016 roku zakończyliśmy sezon golfowy dla dzieci i młodzieży. W naszych darmowych treningach oraz lekcjach poznawania  tajników golfa uczestniczyło ponad 250 dzieci i młodzieży . Dzieci poznawały strukturę pola golfowego, a także uczestniczyły w zajęciach praktycznych oraz regularnych cotygodniowych treningach.

 

Podczas zakończenia sezonu odbył się turniej golfowy dla dziewcząt i chłopców na dołku nr 1. Nasi uczniowie mieli możliwość zagrania na prawdziwym dołku golfowym par 5. Na zakończenie sezonu chciałem serdecznie podziękować Panu Prezydentowi Bogdanowi Uliaszowi za przygotowanie cateringu i zorganizowanie poczęstunku oraz nagród. Wielkie podziękowania dla instruktorów Kasi i Marka za organizowanie wspaniałych treningów, którzy w dniu zakończenia sezonu nie mogli uczestniczyć osobiście . Duże podziękowanie dla Justyny Mikołajczuk z firmy EUROCZIT za przygotowanie niepowtarzalnego projektu dyplomów, Krzysiowi Kuta za wydruk materiałów i przygotowanie oznaczenia na polu golfowym oraz Pani Sabinie, która przygotowała wspaniałe w smaku ciasta.

 

Bardzo serdecznie pragnę podziękować wszystkim rodzicom za wytrwałość w zorganizowaniu czasu na treningi oraz Aleksandrze Moćko za pomoc w zorganizowaniu zawodów dla dzieci i młodzieży.

 

W sezonie 2017 nasz Klub GOLF PARK MIKOŁÓW przystępuje do NARODOWEGO PROGRAMU ROZWOJU JUNIORÓW. Naszym trenerem głównym został Qualified Golf Instruktor Filip Naglak

 

II Trener Kadry Narodowej Juniorów od roku 2007. Odpowiedzialny za przygotowanie fizyczne zawodników. Na co dzień pracuje na polu golfowym Toya G&CC, jako Dyrektor Sportowy oraz Dyrektor Administracyjny David Leadbetter Golf Academy Toya. Ponadto odpowiada za przygotowanie fizyczne studentów tej akademii. Posiada również: TPI Certified Junior Coach, TPI Certified Golf Fitness Coach.

 

Sezon golfowy 2016 roku dla dzieci i młodzieży uważam za zamknięty.