Eventy Golf Park Mikołów


Eventy golfowe organizowane na polu golfowym w Mikołowie przez firmę EUROCZIT
Eventy golfowe organizowane na polu golfowym w Mikołowie przez firmę EUROCZIT

Przedstawiamy poniżej kilka informacji związanych z budową 18 dołkowego pola golfowego wpisanego w kolekcje siedliskowe Śląskiego Ogrodu Botanicznego.

 

Golf w oczach Polaków to drogi, elitarny i snobistyczny sposób spędzania wolnego czasu PRAWDA JEST DOKŁADNIE ODWROTNA !

 

Można w Mikołowie z rodziną, przyjaciółmi czy partnerami biznesowym aktywnie i w otoczeniu pięknej przyrody wspólnie spędzić miło czas.
Do dyspozycji jest już domek klubowy, driving range (strzelnica) i pierwsz ch 9 dołków. Jest to miejsce na wyjątkowe eventy dla firm i osób prywatnych.
Inwestorem w zakresie budowy pola jest Stowarzyszenie GOLF PARK MIKOŁÓW, które w lutym 2016 r. rozpoczęło budowę. W oparciu o własne projekty, nakładem pracy społecznej, wpłatom oraz darowiznom członków kończymy budowę I-szego etapu zgodnie z planem. 
Mamy gotową w 90% infrastrukturę kubaturową, gotowe do gry 9 dołków, putting i chipping greny, obsiane dołki 10 i 18 oraz przygotowane do obsiania 11,12,13 i 17. Niestety warunki atmosferyczne spowodowały lekkie opóźnienia przy robotach ziemnych i dlatego ze względu na porę roku musimy przesunąć obsiewanie na wiosnę (mamy już zakupione wszystkie mieszanki traw).
Poniżej są standardowe informacje dot. sponsorowania oraz członkostwa dla osób fizycznych w GPM, a w zał. zdjęcia pola i klubu.
Przy “zakupie dołka” FIRMA oprócz tablicy reklamowej przy dołku, informacji na naszej stronie www i prawa do korzystania z wizerunku nabywa prawo do organizowania przez 5 lat na naszym polu bezpłatnych eventów dla swoich pracowników, klientów, etc. w ilościach wynikających z poziomu finansowania (do dyspozycji są obiekty sprzęt i trenerzy). Przewidujemy złotą kartę do dyspozycji zarządu firmy.
Wpisowe dla OSOBY FIZYCZNEJ w kwocie 10.000 zł powoduje uzyskanie statusu “Członka założyciela” czyli nabycie członkostwa dla małżeństwa (2 OSÓB), bezpłatne szkolenie dzieci oraz 5-cio letnie darmowe korzystanie z Driving Range. Da ono w przyszłości dodatkowe BONUSY !

 

De facto takie wpisowe jest bezpłatne, bo żetony na piłeczki bez ograniczeń przez 5 lat spowodują zwrot wpłaty.
Posiadając status członka założyciela macie też możliwość zbycia, przekazania czy dziedziczenia członkostwa.
Wg zarządu jest to nagroda za ryzyko, a nie wpłata gotówki !

Obługą eventów i wynajęciem sprzętu zajmuje sie firma Eurojump.pl
Będzie nam miło razem tworzyć piękne miejsce dla nas i naszych dzieci. O efektach i pomysłach na dalsze działania informujemy na bieżąco na www.golfparkmikolow.pl.
Prosimy jednocześnie o promowanie tej idei wśród przyjaciół, znajomych gdyż jest to praktycznie jedyny bez kosztowy i bardzo efektywny sposób pokazywania naszych zamierzeń i dokonań.

 

Z poważaniem Bogdan Uliasz – Prezydent stowarzyszenia