Klub


 
 
Stowarzyszenie GOLF PARK MIKOŁÓW
 
ZARZĄD:
 
Prezydent: Bogdan Uliasz, tel. 605-415-561; e-mail: bogdan@flagro.com.pl
 
członek zarządu: Krzysztof Kuta, tel. 604 226 748; e-mail: k.kuta@hms-komet.com
 
członek zarządu: Krzysztof Szymik, tel. 604 287 610; e-mail: krzysztofszymik@wp.pl
 

członek zarządu: Grzegorz Moćko,

członek zarządu: Jan Palicki, tel. 694 403 870; e-mail: janpalicki@gmail.com

 

 

Trener PRO Golf Park Mikołów
Trener PRO Golf Park Mikołów

 

Trener PRO GOLF PARK MIKOŁÓW

Filip Naglak – członek PGA Polska od 2006 roku. Trener Kadry Narodowej od 2007 roku oraz jeden z dwóch w Polsce trenerów TPI, jedyny posiadacz certyfikatu TPI Junior Coach Level 3. Jest trenerem 2. klasy lekkoatletyki i byłym reprezentantem Polski w lekkoatletyce i bobslejach. Był wykładowcą Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Wybitny szkoleniowiec i znawca tematyki golfowej

Trener Head Pro Paweł Dudzik
Trener Head Pro Paweł Dudzik

Trener i zawodnik z ponad 11 letnim doświadczeniem na polu golfowym. W rankingu PZG 2018 zajmuje 8 miejsce w kategorii trenerzy juniorów. Posiada doświadczenie w prowadzeniu zajęć praktycznych nauki gry w golfa i techniki doskonalenia swingu (ponad 800 godzin). Uzyskał uprawnienia do przeprowadzania kursów dla początkujących na tzw. Zieloną Kartę. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie pozyskane jako zawodnik oraz wiedzę zdobytą podczas kursów i szkoleń potrafi odkrywać talenty i motywować graczy do osiągania coraz lepszego poziomu gry, a co za tym idzie satysfakcji na polu golfowym.
Jako absolwent Wrocławskiego AWFu, znający doskonale motorykę i mozliwości ludzkiego ciała w swojej codzinnej pracy koncentruje się z jednej strony na szkoleniu juniorów, a z drugiej strony aktywizuje seniorów przedstawiajac im świat golfa jako doskonały sposób na utrzymanie dobrej formy i teżyzny fizycznej do późnych lat. Aktualnie uczestniczy w nowatorskim jak na Polskę projekcie utworzenia sportowej klasy o profilu golfowym w ramach Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Tychach.
Karierę rozpoczął jako junior w Tyskim Klubie Golfowym, zdobywając wicemistrzostwo Polski Juniorów w kategorii 16-18 lat oraz jako członek drużyny trzykrotnie pierwsze miejsce w Klubowym Pucharze Polski Juniorów. W 2017 zrezygnował ze statusu amatora i przeszedł na zawodowstwo. Brał udział w kilkunastu prestiżowych turniejach Pro Golf Tour w kraju i zagranicą.
Stawia na zdobywanie wiedzy poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach organizowanych przez dedykowane polskie i światowe instytucje w tym TPI pozwalające na doskonalenie technik nauczania z wykorzystaniem golf fitness, znajomości motoryki ciała, w szczególności mocnych stron i słabości wpływających na jakość swingu.

 

 

[pobierz] 2.8 MB statut-stowarzyszenia-golf-park-mikolow

Statut Stowarzyszenia Golf Park Mikołów